مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه دستگاه سورتینگ میوه لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

قابلیت های ویژه دستگاه سورتینگ میوه لیزرینازل ترین قیمت دستگاه سورتینگ میوه لیزری

سورتینگ میوه یکی از عملیات بسیار مهم برای افزایش بازار پسندی و فروش محصولات باغی می باشد. این کار ارزش افزوده زیادی را برای کسی که درجه بندی یا سورتینگ میوه را انجام می دهد در پی دارد. فروشگاه عرضه دستگاه سورتینگ میوه لیزری این دستگاه را به بازار ارائه نموده است. آیا شما می دانید که این دستگاه از چه قابلیت هایی برخوردار است و چگونه می توان با فروشگاه عرضه آن تماس برقرار کرد؟

فروشگاه عرضه دستگاه سورتینگ میوه لیزری

قابلیت های ویژه دستگاه سورتینگ میوه لیزری

قابلیت های ویژه دستگاه سورتینگ میوه لیزری

میوه های چیده شده از باغات همگی به یک شکل نبوده و برخی درشت و برخی ریز هستند. همچنین از نظر شکل هندسی گاها تفاوت هایی بین این میوه ها وجود دارد. علاوه بر این میوه ها ممکن است تحت تاثیر انواع آفات مانند حشرات و کرم ها دچار خرابی و فساد بیرونی شوند و به این ترتیب از نظر کیفیت بین آنها تفاوت هایی وجود خواهد داشت.

برای افزایش بازار پسندی انواع مختلف میوه باد عمل درجه بندی روی آنها انجام گیرد به این شکل که میوه های درشت و ریز یا متوسط در بسته بندی های جداگانه به بازار عرضه شوند. این کار توسط دستگاه سورتینگ لیزی انجام می شود.

دستگاه سورتینگ لیزی قادر است میوه های شسته و خشک شده را بر اساس اندازه و شکل ظاهری تقسیم بندی و جدا کند. این کار توسط پرتو لیزر انجام می شود که به سطح میوه تابانده شده و به راحتی قادر به جدا سازی میوه ها و هدایت آنها به قسمت های جداگانه برای بسته بندی در ظرف ها و سبدهای مخصوص است.

این دستگاه از قابلیت ویژه ای برای تنظیم سرعت کار برخوردار بوده و در نهایت خط تولید قادر به قرار دادن میوه های تفکیک شده در بسته بندی های مخصوص می باشد.

نازل ترین قیمت دستگاه سورتینگ میوه لیزری

نازل ترین قیمت دستگاه سورتینگ میوه لیزری دستگاه سورتینگ لیزری از بهترین دستگاه های سورتینگ میوه است که می تواند برای بسته بندی انواع میوه در کارگاه های بسته بندی و یا برای کسانی که در زمینه صادرات این دستگاه ها فعالیت دارند سودمند باشد.

ما این دستگاه را با نازل ترین قیمت در بازار عرضه کرده ایم. جهت اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ با کارشناس فروش ما تماس گرفته و پس از کسب اطلاع از قیمت این دستگاه و سایر مشخصات آن نسبت سفارش خود را اعلام کنید.

ما دستگاه را به هر نقطه ای از ایران که در نظر دارید در کوتاه ترین زمان به صورت کاملا سالم و بدون عیب تحویل می دهیم. همچنین خریداران می توانند با سفارش تعداد زیاد این دستگاه آنها را با قیمت ارزان تری تحویل گیرند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید