مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه سورتینگ میوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا دستگاه سورتینگ میوهمراحل سورتینگ میوهسایزینگ در دستگاه سورتینگ میوه
دستگاه سورتینگ میوه

کار دستگاه سورتینگ میوه دسته بندی و درجه بندی انواع میوه بر اساس اندازه، رنگ، شکل ظاهري و جداسازي ناخالصي ها و محصولات خراب می باشد. سورتینگ به معنای درجه بندی و دسته بندی محصولات است . به طوری که بتوان محصول نهایی را به صورت یک دست و یک اندازه در بسته بندی های مختلف به بازار ارسال نمود و مشتری مصرف کننده از یکنواختی خرید خود با برند مورد نظر مطمئن باشد.

چرا دستگاه سورتینگ میوه

سورتینگ و دسته بندی مرحله قبل از بسته بندی محصولات هست. از مزایای دستگاه سورتینگ این هست که  سبب تشخيص ساده تر کيفيت محصول توسط مشتري شده و توزيع و عرضه بهتری را به دنبال خواهد داشت.

امروزه در بسیاری از واحد های کشاورزی به منظور جابجایی آسان و همچنین حفاظت از محصول نهایی از دستگاه های سورتینگ استفاده میگردد. و کشاورز با بسته بندی و دسته بندی مناسب محصول می تواند چشم به بازارهای صادراتی و جهانی داشته باشد. بنابراین با توجه به اصالت محصول ایرانی و برتری از نظر طعم و مزه براحتی میتواند بازار هدف خود را گسترده سازد.

دستگاه سورتینگ میوه

مراحل سورتینگ میوه

سورتینگ میوه به صورت ترکیبی از سیستم اتوماتیک و نیروی انسانی انجام می‏شود.  ابتدا سبد های میوه های چیده شده از باغ کشاورزی توسط نیروی انسانی به حوضچه شستشوی انتقال می یابند و در این مرحله شستشوی و ضد عفونی می گردند. سپس میوه در دستگاه سورتینگ برای اینکه مطمئن شویم از هر گونه ماده اضافه ای تمیز شده مورد بازبینی قرار میگیرد. بدین صورت که توسط چرخ دنده های با حرکت دورانی از تمام جهات بازبینی میگردد و در صورت وجود مشکل به خط مخصوص ضایعات منتقل شده و از مسیر خارج میگرد.

در مرحله بعد میوه در فضای عمودی در معرض با قرار میگیرد و به طور کامل خشک میگردد. سپس در معرض نازل های پاششی قرار گرفته و میوه ها واکس زده می شود.

دستگاه سورتینگ میوه

سایزینگ در دستگاه سورتینگ میوه

در مرحله آخر مرحله سایزینگ در دستگاه سورتینگ میوه می باشد. این دستگاه بر اساس حجم، میوه ها را از هم جدا کرده و ارتفاع نوار نقاله را می توان بر اساس نوع و اندازه میوه تنظیم نمود.

جهت سفارش سورتینگ میوه و خرید آن می توانید با کارشناس فروش مرکز خرید و فروش دستگاه سورتینگ تماس بگیرید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید