مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی عرضه دستگاه سورتینگ برنج

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع دستگاه سورتینگ برنج لیزریفروش خاص دستگاه سورتینگ برنج لیزری

امروز با پيشرفت علم و تكنولوژي، صنعت بسته بندي نيز از اين مقوله مستثني نبوده و يكي از ملزومات اين صنعت وجود دستگاه سورتينگ است. اين دستگاه ها در بحث قيمت گذاري و بسته بندي محصولات نقش بسزايي را ايفا مي كنند که عمدتاً از شرکت های خارجی خریداری و وارد کشور می شود. با توجه به اینکه دستگاه ها نیاز به پشتیبانی فنی دارند بهتر است این دستگاه ها از نمایندگی دستگاه سورتینگ برنج تهیه و خریداری شود. 

نمایندگی عرضه دستگاه سورتینگ برنج

بهترین انواع دستگاه سورتینگ برنج لیزری

بهترین انواع دستگاه سورتینگ برنج لیزری كار اصلي دستگاه هاي سورتينگ برنج درخصوص رنگ بندي آن است چرا كه رنگ برنج در فروش آن تاثير قابل توجهي دارد و خريداران در خريد برنج به رنگ آن دقت دارند چراکه یکی از دلایل برنج مرغوب رنگ سفید آن است. در حال حاضر اين دستگاه با توجه به پيشرفت تكنولوژي در اين صنعت، درصد خطاي بسيار پاييني داشته و عملاً به صفر نزديک است. سه کار عمده اي كه اين دستگاه بايد بر روی برنج انجام دهد سورت برنج بر اساس رنگ، طول و قطر آن است كه بيشتر شركتها درخصوص تفكيک بر اساس رنگ تاكيد داشته و بر اساس همین معیار كار مي كنند. انواع برنجي كه توسط اين دستگاه ها روانه بازار مي گردد شامل دانه بلند،‌ دانه ريز،‌ نيم دانه، شكسته و… است. تمامي ارقام برنج توسط دستگاه ليزي و تمام اتوماتيك انجام مي شود.

اين دستگاه ها كه به نام ليزري شناخته مي شود در حقيقت با دوربين هاي سرعت بالا كار مي كند و برنج ها را بر اساس داده ها و شاخصي كه به آن داده شده است، تفكيک مي كند. ميني سورتينگ بهترين دستگاه سورتينگ برنج محسوب مي شود. نصب آسان، استهلاک پايين و مصرف پايين برق از مزاياي اين دستگاه محسوب مي شود. 

فروش خاص دستگاه سورتینگ برنج لیزری

فروش خاص دستگاه سورتینگ برنج لیزری اين دستگاه ها هم توسط شركت هاي بازرگاني وارد مي شود و هم توسط سازندگان داخل توليد مي گردد. مجموعه هاي متعددي در زمينه فروش دستگاه هاي سورتینگ ایرانی و خارجی مشغول فعاليت هستند. اين شركت ها و مجموعه ها با فروش دستگاه سورتینگ لیزری با كيفيت كه از استاندارد های لازم نیز برخوردار است علاوه بر تامين بازار داخل، دستگاه هاي ساخت داخل را نيز به كشور هاي دیگر صادر كرده و همین امر موجب ارز آوري خوبی به كشور شده است. هم چنين زمينه اشتغال زايي براي كارجويان فراهم نموده و موجب رونق اقتصادي كشور گرديده است.

اين شركت ها با راه اندازي فروشگاه آنلاين خريد غير حضوري را براي مشتريان فراهم نموده اند و مشتريان را در زمينه خريد بهترين دستگاه راهنمايي و مشاوره مي دهند تا تجربه يک خريد خوب و مطمئن در ذهشان ثبت گردد.      


حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید