مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم خط فراوری پسته اتومات

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی بیشتر با خط فراوری پسته اتوماتبزرگ ترین واحد توزیع خط فراوری پسته

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در کشور در زمینه فرآوری پسته در کشور پیشرفت های چشمگیری صورت گرفته است. با توجه به تولید حجم بالای پسته در کشور و نیاز به فرآوری حجم بالایی از این محصول در مدت زمان محدود خط فراوری پسته یکی از راهکارهای شایان ذکر و کاربردی در این زمینه می باشد. 

فروش مستقیم خط فراوری پسته اتومات

آشنایی بیشتر با خط فراوری پسته اتومات

آشنایی بیشتر با خط فراوری پسته اتومات فرآوری پسته به طور کلی به دو صورت فرآوری پسته تر و فرآوری پسته خشک تفکیک می شود. فرآوری پسته تر شامل فرآوری آن در طول زمان کوتاه برداشت محصول می باشد که در بر گیرنده مراحل جداسازی پوست تر پسته، شستشو و جداسازی پسته های معیوب از سایر محصول و در انتها خشک کردن پسته است.
اما فرآوری پسته خشک که در طول سال صورت گرفته و شامل جدا نمودن اشیاء خارجی مانند چوب، پوست  استخوانی و خاک، جداسازی پسته خندان و غیر خندان، جداسازی پسته های معیوب و در نهایت درجه بندی آن می باشد. 

امروزه با استفاده از خط فراوری پسته اتوماتیک کلیه مراحل ذکر شده جهت فرآوری پسته به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود. توزیع خط فراوری پسته با توجه به دستگاه های مورد استفاده جهت این مهم به صورت دو تیپ ساده و کامل می باشد.
دستگاه های مورد استفاده در تیپ ساده که دارای ظرفیتی معادل 2.5 تن می باشد شامل پوست کن و نخاله گیر، حوض جداسازی جهت تفکیک پسته های رو آبی و ته آبی، سرند گوگیر و نم گیر می باشد.
تیپ کامل خط فراوری پسته که با کامل نمودن تیپ ساده با استفاده از دستگاه های جانبی شکل می گیرد دارای ظرفیتی معادل 5 تن است. دستگاه های جانبی مورد استفاده در این تیپ شامل نوار نقاله تغذیه خط، خردکن خوشه، خشک کن پسته ته آبی، سیلوی هوا دهی، نخاله گیر رو آبی، سورتینگ رو آبی و نوار نقاله نخاله می باشد. 

بزرگ ترین واحد توزیع خط فراوری پسته

بزرگ ترین واحد توزیع خط فراوری پسته این مرکز به عنوان بزرگترین واحد توزیع خط فرآوری پسته، با ایجاد خط فرآوری پسته مطابق با نیاز و کاربرد تان به شما امکان فرآوری این محصول ارزشمند را در حجم بالا و به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن  ارایه می دهد.
ما اینجا هستیم تا با ارایه دستگاه هایی با کیفیت و مرغوب و بر پا سازی خط فرآوری پسته به مناسب ترین و بهینه ترین شکل ممکن شما را جهت فراوری مناسب  این محصول و در خور نیازتان یاری دهیم. کافی است با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید خط فرآوری مورد انتظار خود را راه اندازی نمایید.  

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید