مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده معتبر دستگاه سورتینگ پرتقال غلطکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بهترین انواع دستگاه سورتینگ پرتقالخرید مستقیم دستگاه سورتینگ پرتقال لیزری

دستگاه سورتینگ پرتقال از نمونه دستگاه ها برای درجه بندی پرتقال و بسته بندی آنها می باشد که کارکرد و عملکرد هر کدام نیز بسته به مدلی که دارند متفاوت می باشد، فروشنده آن نیز این دستگاه را به صورت آماده و سفارشی در مدل های مختلفی وارد بازار می کند که توانسته با تنوعی که در آنها وجود دارد نیاز تمام مشتریان را پوشش بدهد.

فروشنده معتبر دستگاه سورتینگ پرتقال غلطکی

معرفی بهترین انواع دستگاه سورتینگ پرتقال

معرفی بهترین انواع دستگاه سورتینگ پرتقال بهترین انواع دستگاه سورتینگ میوه به نمونه های مختلفی تقسیم می شود که به ذکر هر مدل و مشخصات آنها می پردازیم:

  • دستگاه سورتینگ لیزری یا رنگی: بر اساس حجم اسکن شده و رنگ محصول را سایز بندی می کند بدین صورت که میوه از مسیر خود عبور نموده و امواجی بوسیله سنسورهای نوری فرستاده می شود که بر اساس رنگ میوه ها را سورت بندی می کند مثلا با عبور پرتقال نمونه های نارنجی در یک سمت و نمونه های سبز در سمتی دیگر جداسازی می شود. مدلی دیگر از این دستگاه نیز با اسکن سه بعدی کار می کند و طبق شاخصه ای که به آن داده می شود میوه سورت بندی می شود.
  • دستگاه سورتینگ نواری و دوار: از جمله پر کاربردترین ها و پر استفاده ترین ها است که بسته به سایز و حجم میوه را جدا می کند، در نوع دوار استوانه ای افقی وجود دارد که میوه با وارد شدن به استوانه چرخش نموده و بر اساس حجم و سایز جداسازی می شود، در نوع دوار نیز قالب مدور و سوراخ های گردی است که میوه بر اساس حجم از دایره ها عبور نموده و جداسازی می شود. در سورتینگ نواری نیز نوارهایی وجود دارد که میوه با عبور بر روی نوار بر اساس سایز جداسازی می شود.

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ پرتقال لیزری

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ پرتقال لیزری خرید دستگاه سورتینگ پرتقال لیزری به صورت مستقیم بسیار باصرفه و ارزان است چون با حذف واسطه ها این محصول باصرفه و ارزان ارائه می شود، 

دستگاه سورتینگ از جنس استیل استنلس، گالوانیزه و دیگر فلزات است و از خروجی های مختلفی برخوردار می باشد که سایز هر کدام با دیگری متفاوت بوده است، برق مصرفی این دستگاه متفاوت بوده و بسته به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد.

این دستگاه دارای مدل های مختلفی است که سایز هر کدام متفاوت می باشد و بسته به اندازه سالن مورد نظر می توان آن را در سایز سفارشی خریداری کرد، این دستگاه ها باعث تسریع در فرآوری و بسته بندی میوه جات بوده و هر میوه در درجه های یک، دو، سه و چهار درجه بندی، بسته بندی و وارد بازار می شود.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید