مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده دستگاه فرآوری پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

باکیفیت ترین انواع دستگاه فرآوری پستهعرضه کنندگان برتر دستگاه فرآوری پسته

دستگاه فرآوری پسته برای جداسازی هر چه بهتر دانه ها به کار می رود و می تواند پسته تازه که از درخت چیده شده است را به شکل مصرفی در بیاورد. با توجه به اینکه در سالهای اخیر کاشت پسته در کشورهای مختلف افزایش پیدا کرده است، صادر کننده این محصول تصمیم دارد تا نمونه های بهتری از آن را در اختیار کشورهای مختلف قرار دهد و تمامی زمینه ها برای انجام صادرات اصولی را نیز انجام داده است.

صادر کننده دستگاه فرآوری پسته

باکیفیت ترین انواع دستگاه فرآوری پسته

باکیفیت ترین انواع دستگاه فرآوری پسته برای اینکه پسته به شکل نهایی به دست مصرف کننده برسد مراحل مختلفی باید گذرانده شود که در بخش اول حتما باید پوست آن جدا شود.
انواع دستگاه فرآوری پسته عملیات پوست کنی را با سرعت و کیفیت بالایی انجام می دهند.
پس از آن که پوست پسته از آن جدا شد، نوبت به شستشوی آن می رسد تا از تمامی باقی مانده ها و آلودگی ها پاک شود و برای مراحل بعدی آماده گردد.

دستگاه فراوری پسته به صورت خودکار و نیمه خودکار تولید می شود که در هر واحد تولیدی می توان متناسب با حجم فعالیت یکی از آنها را انتخاب کرده و به کار برد.
در حال حاضر باکیفیت ترین نوع این دستگاه ها تولید شده و در تعداد بالا در اختیار تولیدی ها قرار گرفته است تا بتوانند تولید محصولات خود را تا جایی که امکان دارد افزایش دهند.

عرضه کنندگان برتر دستگاه فرآوری پسته

عرضه کنندگان برتر دستگاه فرآوری پسته در داخل این دستگاهها معمولا یک تانک شناوری نیز تعبیه شده است که باعث می شود عملیات جداسازی پسته ها با سرعت بالاتری انجام شود.
همچنین در قسمتی از این دستگاه نم گیر نیز وجود دارد که می تواند رطوبت بالای پسته را از آن خارج کند و در نتیجه مدت زمان برای نگهداری پسته نیز افزایش پیدا می کند.
در یکی دیگز از مراحل پسته های ریز و کوچک نیز جدا می شود تا بتوان به خوبی محصولات را درجه بندی کرد و نمونه های درجه یک را با قیمت واقعی و اصولی به فروش رساند.

چنانچه حجم کار بالا باشد، باید از دستگاه هایی با ظرفیت بالاتر استفاده کرد که اصطلاحا به آنها دستگاه مرکب نیز گفته می شود و می توان آن را به راحتی از طریق راههای تعیین شده خریداری کرد.
با توجه به این که سطح زیر کشت پسته در داخل کشور رو به افزایش است، حتما باید تعداد دستگاه های بالاتری را تولید کرد تا تبوان نیاز بزرگی که در کشور وجود دارد را برطرف کرد.
عرضه دستگاه فرآوری پسته توسط تولیدکنندگان برتر انجام می شود و این افراد همواره تلاش می کنند تا از بهترین امکانات برای تولید تجهیزات استفاده کنند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید