مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی دستگاه سورتینگ برنج خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقسیم بندی انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگیپرفروش ترین انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگی

شرکت تولیدی دستگاه سورتینگ برنج خانگی با ارائه بهترین و با کیفیت ترین انواع این دستگاه ها حجم زیادی از برنج را دسته بندی و کار نیروی انسانی را به حداقل رسانده است.

 این دستگاه‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و به علت کوچک بودن ابعادشان کارایی زیادی دارند و خرید آنها بسیار مقرون به صرفه است.

شرکت تولیدی دستگاه سورتینگ برنج خانگی

تقسیم بندی انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگی

تقسیم بندی انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگی  با پیشرفت علم و صنعت دستگاه های جدیدی به وجود آمدن که این دستگاه‌ها می‌توانند به انسانها در انجام فعالیت‌های خود کمک کنند و سرعت کارها را بالا ببرند.

یکی از کاربردی ترین دستگاهها دستگاه سورتینگ برنج می باشد که می تواند با تمیز کردن و تفکیک برنج بسیار کاربردی باشد این دستگاه در ابعاد کوچک و آلودگی صوتی کمی می‌تواند بسیار زیادی از برنج را تفکیک کند.

 دستگاه سورتینگ برنج مدل های مختلفی دارد که هرکدام سرعت های متفاوتی دارند.

کارکرد مختلف دستگاه سورتینگ در تمامی دستگاه‌ها یکسان می باشد فقط تنها موردی که در دستگاه‌ها متفاوت از تعداد کانالها می باشد که به صورت یک کاناله دو کانال تا ۷ کانال موجود می باشد.

 هرچقدر که میزان کانال ها در این دستگاه بیشتر باشد می تواند میزان بیشتری برنج را پاکسازی کند به طوری که دستگاه یک کاناله می‌تواند حدود ۳۰۰ کیلوگرم برنج را تفکیک و دستگاه ۷ کاناله می‌توانند چیزی حدود ۲۰ تن برنج را پاکسازی کند.

 دستگاه سورتینگ برنج خانگی جزء سورتینگ های با ابعاد کوچک می‌باشد که حدوداً یک متر و بیست سانتی متر است و کارایی منحصر به فرد این دستگاه باعث شده تا از طریق مغازه و فروشگاه ها بتوانند به راحتی محصولات خود را با استفاده از این دستگاه سورتینگ کنند.

دستگاه سورتینگ خانگی می‌تواند انواع برنج را به صورت نیم دانه درشت دانه و سالم تقسیم بندی و جداسازی کند.

پرفروش ترین انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگی

پرفروش ترین انواع دستگاه سورتینگ برنج خانگی شرکت ما توانسته با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت انواع دستگاه سورتینگ خانگی را تهیه و تولید کند این دستگاه زیر نظر بهترین متخصصان تهیه شده و تمانی نکات ایمنی و استاندارد را در تهیه آنها را یاد شده است.

دستگاه سورتینگ خانگی به علت ابعاد کوچک و کارایی فوق العاده زیادی دارد و توانسته برنج را دسته‌بندی کند و برای شالیزاری ها و فروشگاه ها بسیار کاربردی باشد.

 قیمتی که برای این دستگاه‌ها در نظر گرفته شده نسبت به کارایی فوق العاده بالایی که دارند قیمت ارزانی است و بسیار مقرون به صرفه می باشد فروش دستگاه سورتینگ از طریق سایت است

 شما می توانید برای مشاهده پرفروش ترین انواع دستگاه سورتینگ خانگی از طریق این سایت اقدام کنید و مشاهده مدلهای مختلف آن متناسب با کارایی که از آن می خواهید انتخاب کرده و این محصول را برای خود تهیه کنید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید