مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه دستگاه سورتینگ کشمش لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره دستگاه سورتینگ کشمش لیزریقیمت باکیفیت ترین انواع دستگاه سورتینگ کشمش

با پیشرفت تکنولوژی بیشتر کار ها به سمت ماشینی شدن رفته اند و در این بین صنعت غذا سازی نیز عقب نمانده است و بیشتر کارهای دستی گذشته اکنون با استفاده از ماشین صورت می گیرد. یک نمونه از کارهای بسیار وقت گیری که درگذشته با دست صورت می گرفت، جدا سازی یک محصول در دسته بندی های مختلف بر اساس وزن، شکل و اندازه آن ها بود.

امروزه برای جدا سازی و درجه بندی محصول از دستگاهی با نام دستگاه سورتینگ استفاده می شود. برای مثال می توان به دستگاه سورتینگ کشمش اشاره کرد که کار جداسازی کشمش را بر اساس سایز و رنگ بر عهده دارد.

خرید ویژه دستگاه سورتینگ کشمش لیزری

اطلاعاتی درباره دستگاه سورتینگ کشمش لیزری

اطلاعاتی درباره دستگاه سورتینگ کشمش لیزری دستگاه های سورتینگ دارای مدل های مختلفی می باشند که در بین آن ها دستگاه سورتینگ لیزری، از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. چرا که این دستگاه علاوه بر جداسازی محصولات بر اساس اندازه و وزن قابلیت جداسازی آن ها را بر اساس رنگ نیز دارد و کمک بسیار شایانی به تولید کنندگان در جهت تشخیص محصولات نامرغوب و خراب کرده است.

قابلیت جدا سازی محصولات بر اساس رنگ به شما کمک می کند تا محصولات نامرغوب که بر روی خود دارای خرابی و یا لک بوده را شناسایی و جداسازی نمایید و در تولید محصول با کیفیت تر به شما کمک می کند و همچنین با استفاده از این قابلیت می توانید ضایعات اضافه مانند برگ یا هرگونه مواد دیگری را از محصول خود جدا ساری نمایید.

دستگاه سورتینگ لیزری با استفاده از لنز های بسیار قوی که دارد، محصولات را هنگام ریختن از شیب دستگاه به پایین مورد برسی قرار می دهد و می تواند کوچکترین جزئیات موجود در محصولات را شناسایی کند. از دستگاه های لیزری بیشتر برای جداسازی حبوبات، برنج و یا بیشتر محصولاتی که کار جدا سازی آن ها به صورت دستی و با استفاده از چشم بسیار سخت و زمانگیر می باشد استفاده می شود و همین امر باعث کمک به خط تولید محصولات و افزایش تولید روزانه کارخانجات می شود.

قیمت باکیفیت ترین انواع دستگاه سورتینگ کشمش

قیمت باکیفیت ترین انواع دستگاه سورتینگ کشمش شرکت های بسیاری دارای خط تولید دستگاه های سورتینگ می باشند و نیاز امروزه بسیاری از کارخانجات را بر طرف می کنند. شما برای خرید و یا اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ می توانید به سایت این شرکت ها مراجعه کرده و یا از طریق نمایندگی این شرکت ها در استان خود اقدام کنید.

البته قابل ذکر است که قیمت دستگاه ها با توجه به امکانات و کاری که می توانند انجام دهند متفاوت بوده و تمامی دستگاه ها دارای قیمت یکسان نمی باشند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید