مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه دستگاه سورتینگ خشکبار لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش کار دستگاه سورتینگ خشکبار لیزریقیمت باکیفیت ترین دستگاه سورتینگ خشکبار

دستگاه سورتینگ خشکبار برای تهیه ی آجیل یا خشکبار با گیفیت بسیار ضروری است. با انتخاب و خرید درست و ویژه ی دستگاه سورتینگ متناسب با کارایی لازم خود به کسب و کار خود رونق ببخشید و تفاوت را متوجه شوید . دستگاه های لیزری وارد شده به بازار عمل سورتینگ را ارتقا داده اند و در انواع و اقسام متفاوت تولید شده اند تا پاسخگوی هرگونه نیازی باشند. 

خرید ویژه دستگاه سورتینگ خشکبار لیزری

روش کار دستگاه سورتینگ خشکبار لیزری

روش کار دستگاه سورتینگ خشکبار لیزری

این لیزر ها در عرض های مختلف اسکن تا 1800 میلی متر موجود است. این کنترل خوراک بوسیله لرزش با الک های اختیاری تضمین می کند که محصولات طبقه بندی شده به خوبی توزیع می شوند و به آنها امکان تجزیه و تحلیل دقیق تر و کاهش خطر رد نادرست را می دهد.

در حین سقوط آزاد ، محصولات توسط لیزرها ، در یک طرف یا در امتداد دو طرف مخالف مورد بازرسی قرار می گیرند.

تشخیص لیزر چند طیفی

یک قطعه پوسته قهوه ای بین آجیل فندق قهوه ای وجود دارد؟ مرتب سازی ساختار آن را بدون مشکل استخراج می کند. لیزرهای فلورسانس میزان کلروفیل یا وجود مواد مضر مانند آفلاتوکسین موجود در آجیل و میوه های خشک را تشخیص می دهند.

لیزرهای SWIR (موج کوتاه مادون قرمز) تفاوت بین محصولات حاوی آب یا محصولات خشک را می بینند که برای یافتن اشیاء خارجی بین سبزیجات و میوه ایده آل است. در مورد سیستم های چند و یا برون مرزی که بر پایه نور سفید (هالوژن یا LED) قرار دارد ، از طرف دیگر کل طیف – و بنابراین قدرت نیز – تقسیم می شود ، بنابراین اطلاعات کمتری را در اختیار شما قرار می دهد.

وضوح عالی

با استفاده از سرعت قابل توجه اسکن لیزر تا 4000 اسکن در ثانیه ، بالاترین وضوح را برای همه یاب های لیزرهای موجود در بازار ارائه می دهد. همچنین به راحتی کمترین ناخالصی ها مانند قطعات پوسته در آجیل و حتی اسپلیت های شیشه ای را تشخیص می دهد.

پردازش تصویر چند بعدی

پردازش تصویر چند بعدی با تشخیص دقیق تر مواد خارجی و محصول، ریسک کمتری برای رد شدن اشتباهی را به همراه دارد. 

سیستم بیرون زدگی دقیق

محصولات معیوب و مواد خارجی با استفاده از هوای فشرده از جریان محصولات خوب خارج می شوند. با استفاده از یک مکانیزم اختیاری ، ممکن است علاوه بر دو طرفه ، مرتب سازی سه جانبه نیز انجام دهید.

برای بدست آوردن یک نسبت خوب ازمواد با کیفیت حتی برای کوچکترین محصولات ممکن است مجهز به سیستم رد چگالی بالا باشند.

قیمت باکیفیت ترین دستگاه سورتینگ خشکبار

قیمت باکیفیت ترین دستگاه سورتینگ خشکبار قیمت دستگاه سورتینگ لیزری معمولا با توجه با کارایی آن و مواد و لیزر های اصلی تشکیل دهنده ی آن برآورد می شود. با خرید از مرجع خرید مناسب می توانید خریدی مطمئن و تضمین شده در عین کیفیت بالای محصول را تجربه کنید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید