مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سفارشی دستگاه پسته پوست کن لیزری

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد قابل توجه در انتخاب دستگاه پسته پوست کنفروشگاه عرضه دستگاه پسته پوست کن لیزری

خرید سفارشی دستگاه پسته پوست کن لیزری به طور معمول از سمت کارخانه‌هایی صورت می‌پذیرد که نیاز به یک کارایی خاص در دستگاه‌های پسته پوست کن دارند و می‌بایست آن را به صورت سفارشی به تولید کنندگان سفارش دهند تا به مجموعه کارهایی که دستگاه انجام می‌دهد اضافه نمایند.
همچنین کارخانه‌های که روزانه نیاز به فرآوری حجم بسیار بالایی از پسته داشته باشند بر اساس نیاز خود دستگاه‌های سفارشی را خریداری نموده و از آن بهره برداری می‌کنند.
خرید سفارشی دستگاه پسته پوست کن لیزری

موارد قابل توجه در انتخاب دستگاه پسته پوست کن

موارد قابل توجه در انتخاب دستگاه پسته پوست کن در هنگام خرید دستگاه‌های پوست کن پسه مواردی هست که می‌بایست به آنها توجه نمود تا پس از خرید دستگاه با مشکل مواجه نشویم.
کلیه دستگاه‌های پسته پوست کن مجهز به مواردی مشابه می‌باشند که باید در کیفیت آنها دقت لازم را نمود شامل چرخ پوست کن، نخاله گیر، حوض شستشو و خشک کن می‌شود.

چرخ پوست کن:
در صورتی که چرخ پوست کن از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد و یا حتی تنظیم نباشد باعث ایجاد دو نوع خسارت به پسته می‌گردد شامل خورد شدن مقداری از محصول و یا مغز شدن پسته می‌گردد که این مغزها نیز عموما به دلیل ضربه خوردن خورد می‌شوند.

نخاله گیر:
عدم استفاده از سیستم نخاله گیری مناسب می‌تواند به پسته‌ها آسیب وارد آورده و آنها را معیوب نماید که عملا ارزش پسته‌ها بسیار پایین خواهد آمد.

حوض شستشو:
عدم تناسب حوض شستشو با حجم ورودی پسته می‌تواند باعث شود که پسته‌های نارس و غیره به خوبی جدا نشوند که این موضوع خود در مراحل بعدی کار می‌تواند باعث بروز مشکلاتی گردد.

خشک کن:
در صورتی که بخش خشک کن به درستی عمل ننماید می‌تواند باعث خشک شدن بیش از اندازه پسته شود و یا بلعکس پسته را به خوبی و در حد استاندارد خشک ننماید و میزان رطوبت بیشتری از حد استاندارد در پسته باقی بماند که در هر دو حالت از کیفیت محصول کاسته خواهد شد.

بنا بر این بهتر است قبل از خرید دستگاه‌های پوست کن پسته به مواردی از این دست بسیار دقت نمایید.

فروشگاه عرضه دستگاه پسته پوست کن لیزری

فروشگاه عرضه دستگاه پسته پوست کن لیزری عرضه دستگاه پسته پوست کن در این فروشگاه مانند دستگاه پوست کن لیزری با بالاترین کیفیت در این فروشگاه به صورت اماده و یا سفارشی میسر می‌باشد.

خریداران در این فروشگاه این امکان را دارند تا قبل از خرید با کارشناسان متبحر و با تجربه این سایت مشاوره نمایند و بر اساس نیاز خود و با توجه به نظر کارشناسان مناسب‌ترین نوع دستگاه را انتخاب و نصبت به ثبت سفارش آن اقدام نمایند چه بسا که خریداران نیازی به خرید یک دستگاه پیشرفته لیزری نداشته باشند و بتوانند با بودجه‌‌ای کمتر عملیات پوست کنی محصول خود را انجام دهند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید