مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه سورتینگ لیزری حبوباتصادرات دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات عموما توسط کارخانه‌های بسته بندی و یا فراوری انواع حبوبات انجام می‌گیرد.
این کارخانه‌ها به جهت بسته بندی و یا استفاده نمودن حبوبات جهت فراوری‌های مختلف نیاز به درجه بندی کیفی حبوبات دارند که این امر را به کمک دستگاه‌های سورتینگ لیزری حبوبات محقق می‌نمایند.
البته بعضی از خریداران این دستگاه‌ها خرید خود را به جهت صادر نمودن دستگاه‌های سورتینگ انجام می‌دهند تا این قبیل دستگاه‌ها را به کشورهای هدف صادر نمایند.
خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

ویژگی های دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

ویژگی های دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات در واقع همان دستگاه بوجاری حبوبات می‌باشد که به واسطه سنسورهای لیزری خود عمل پاک نمودن و جداسازی حبوبات را انجام می‌دهد.
ویژگی دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات کار بسیار دقیق آن می‌باشد به طوری که به هیچ عنوان خطا نمی‌کند و کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.
دستگاه‌های سورتینگ لیزری قادرند محصولات را بر اساس ساختارشان، رنگشان و اندازه آنها شناسایی نمایند و عمل جداسازی ضایعات را بر همین مبنا انجام دهند. این دستگاه‌های لیزری قادرند تا انواع حبوبات را مانند انواع لوبیا، نخود، ذرت و غیره را پاک سای نمایند، همچنین این دستگاه‌ها ی سورتینگ به خوبی انواع بادام، پسته، فندق و غیره را پاک سازی می‌نمایند.
یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات توانایی جداسازی حبوبات کرم خورده و خراب می‌باشد که این نوع از دستگاه‌های سورتینگ را بسیار مورد توجه قرار داده است.
این دستگاه‌ها به روش سنسورهای لیزری خود قادرند بر اساس داده‌های خود انواع ضایعات را تشخیص دهند و آنها را از روی خط سورتینگ دستگاه جدا نمایند تا محصول نهایی کامل عاری از ضایعات و خرابی باشد، حتی این دستگاه‌ها قادرند محصولات را بر اساس اندازه نیز جداسازی نمایند تا به عنوان مثال محصولات درجه دو و یک از هم جدا گردند.
همین ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه سورتینگ لیزری باعث گردیده تا کارخانه جات بسته بندی حبوبات از به کارگیری این دستگاه‌ها بسیار راضی باشند و بتوانند بهره وری خود را بالا ببرند.

صادرات دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

صادرات دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات ویژگی های بالای دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات باعث شده تا تولید کنندگان داخلی بتوانند علاوه بر تولید و تامین نیاز داخلی کشور این قبیل محصولات خود را به کشورهای هدف به ویژه کشورهای همسایه صادر نمایند. صادر کنندگان این دستگاه ها توانسته اند با صادرات دستگاه سورتینگ ارز آوری خوبی در کشور داشت باشند و با توجه به کیفیت محصولات تولید خود توانسته اند در بین کشورهای مختلف بخصوص کشورهایی که از تکنولوژی ساخت دستگاه سورتینگ لیزری برخوردار نیستند از محبوبیت خوبی برخوردار گردند و خود را به عنوان یک مدعی قدرتمند در خصوص تولید این قبیل دستگاه ها معرفی نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید