مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ دستگاه فرآوری پسته اتوماتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

از دستگاه فرآوری پسته خودکار چه می دانید؟عرضه بدون واسطه دستگاه فرآوری پسته

دستگاه فرآوری پسته توسط تولید کنندگان بسیاری در اقصی نقاط کشور به تولید می رسد که جدید ترین نمونه این محصولات تحت عنوان دستگاه فرآوری پسته اتوماتیک شناخته می شود که تمامی عملیات لازم جهت فرآوری پسته به صورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود. بزرگ ترین تولیدی این دستگاه ها سعی دارند تا از مرغوب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات در فرآیند تولید این محصولات به کار ببرند تا دستگاه تولید شده توسط آن ها دارای بالا ترین میزان کیفیت باشد.

تولیدی بزرگ دستگاه فرآوری پسته اتوماتیک

از دستگاه فرآوری پسته خودکار چه می دانید؟

از دستگاه فرآوری پسته خودکار چه می دانید؟ به طور کلی تمامی پسته های خام طول عمر کمی دارند و برای بالا بردن ماندگاری آن ها باید اقدام به فراوری آن ها کرد. در گذشته فرآوری پسته توسط نیروی انسانی انجام می ‌شد. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی نیز دستگاه فراوری پسته می ‌توانند این عمل را در کوتاه ‌ترین زمان به انجام برسانند.

جدید ترین دستگاه های فرآوری پسته تحت عنوان دستگاه فرآوری پسته خودکار تولید و عرضه بازار شده است که تمامی فرایند فراوری پسته را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انسان انجام می ‌دهد و موجب صرفه جویی در زمان شده است.

دستگاه های فرآوری پسته در انواع مختلفی به تولید می ‌رسند. این دستگاه ها ابتدا اقدام پوست گیری پسته می کنند که نحوه پوست گیری آن ها به گونه ای است که می تواند حین این عمل، پسته های مشکوک به آلودگی را نیز جدا کنند و تمام این عملیات را در نهایت سرعت به انجام می رسانند.

سپس این دستگاه ها پسته های پوست گیری شده را در تانک های شناوری می خیسانند تا دانه های سبک که کیفیت پایین‌ تری دارند در سطح آب شناور شوند و جدا سازی آن ها به راحتی انجام گیرد. همچنین نا خالصی های موجود در بار پسته پوست گیری شده نیز به راحتی در این مرحله جدا می ‌شود.

سپس پسته ها در نوار بازرسی جای می گیرند تا بازرسی نهایی بر روی آنها انجام شده و پست های لک دار و فاقد کیفیت مجدداً جدا سازی شوند. در نهایت این دستگاه ها توسط دمنده های قوی اقدام به خشک کردن پسته می کنند. زیرا خشک کردن آن می‌ تواند به حد قابل توجهی طول عمر آن را افزایش دهد.

عرضه بدون واسطه دستگاه فرآوری پسته

عرضه بدون واسطه دستگاه فرآوری پسته عرضه دستگاه فرآوری پسته به روش های مختلفی صورت می گیرد. یکی از روش‌ های عرضه این دستگاه ‌ها، عرضه آن به صورت بی واسطه می باشد. عرضه بی واسطه دستگاه فرآوری پسته موجب می ‌شود تا تمامی واسطه ها در فرآیند فروش این محصول به صفر برسند و محصول با قیمت درب کارخانه در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

این نحوه عرضه غالبا مورد توجه خریدارانی است که سعی دارند تا  قیمت خرید این محصول به حد قابل توجهی کاهش دهند تا بتوانند در هزینه های خود نهایت صرفه‌ جویی را به انجام برسانند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید