مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بهترین دستگاه سورتینگ میوه غلطکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش کار دستگاه سورتینگ میوه خودکار غلطکیفروش استثنائی انواع دستگاه سورتینگ میوه

دستگاه سورتینگ میوه برای جدا کردن میوه جات و صیفی جات خراب، کال به کار می رود. هم چنین این دستگاه برای سایز بندی بر اساس حجم، اندازه، رنگ و… استفاده می گردد. این دستگاه در  بحث قیمت گذاری و بسته بندی محصولات نقش بسزایی دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی صنعت بسته بندی نیز از مقوله مستثنی نبوده و یکی از ملزومات در صنعت بسته بندی وجود دستگاه های سورتینگ است.     

توزیع بهترین دستگاه سورتینگ میوه غلطکی

روش کار دستگاه سورتینگ میوه خودکار غلطکی

روش کار دستگاه سورتینگ میوه خودکار غلطکی ابتدا به معرفی دستگاه های سورتینگ که برای سورت میوه و سبزیجات است می پردازیم. در کل دو نوع دستگاه وجود دارد که در این زمینه مشغول فعالیت است. دستگاه سورتینگ لیزری و دستگاه سورتینگ غلطکی یا نواری و دوار. 

سورتینگ لیزری محصولات را بر اساس رنگ و حجم اسکن نموده و محصول سایز بندی شده را برای مرحله بسته بندی آماده می کنند. کارکرد این دستگاه به این صورت است برای مثال پرتقال ها از مسیر مشخص عبور کرده و توسط سنسورهای تعبیه شده در دستگاه امواجی فرستاده می شود که در حقیقت عمل اسکن سه بعدی را انجام می دهد که بر اساس رنگ پرتقال آنها را جدا کرده. رنگ ایده آل که نشان محصول خوب است به عنوان یک شاخص برای دستگاه تعریف شده، این بدان معنی است که پرتقال هایی که رنگ نارنجی نیستند و هنوز کال و سبز یا زرد رنگ اند از خط خارج و به قسمت دیگر منتقل می گردند. از این دستگاه ها می توان در کارخانجات تولید رب و مربا، کارخانجات چای، فرآوری و بسته بندی سبزیجات و صیفی جات و… استفاده نمود.

از دستگاه سورتینگ غلطکی یا نواری برای جداسازی محصولات بر اساس سایز و ابعاد و حجم مورد استفاده قرار گیرد و جزء پرکاربردترین دستگاه های سورتینگ محسوب می شود. این نوع دستگاه ها برای سورتینگ میوه هایی نظیر مرکبات، خرما، زیتون و… استفاده می گردد. کارکرد این دستگاه بدین گونه است سایز بندی محصولات از طریق نوار های تعبیه شده در دستگاه انجام می گیرد که بدین صورت است که اندازه (عرض) نوارها توسط اپراتور به دستگاه داده شده و محصولات وارد این نوار می شود و بدین گونه با طی یک مسافت مشخص در طول نوارها محصول مورد نظر سایز بندی شده و از خروجی های دستگاه که معمولاً چهار یا شش خروجی دارند برای بسته بندی خارج می شود. 

فروش استثنائی انواع دستگاه سورتینگ میوه

فروش استثنائی انواع دستگاه سورتینگ میوه این دستگاه ها هم در داخل تولید شده و هم توسط شرکتهای بازرگانی وارد می شود. شرکتهای متعددی در زمینه فروش دستگاه سورتینگ فعالیت دارند و هم دستگاه های ساخت داخل و هم دستگاه وارداتی را به فروش می رسانند. این شرکت ها معمولاً دارای سایت فروش می باشند و با ارائه محصولات ایرانی و خارجی به تامین نیاز بازار می پردازند. در این سایت ها امکان خرید اینترنتی نیز وجود دارد و به کمک راهنمایی و مشاوره کارشناسان شرکت می توان دستگاه مورد نیاز را انتخاب و خرید نمود. باید به این نکته توجه داشت که با خرید دستگاه سورتینگ داخلی علاوه بر کمک به اقتصاد داخل باعث رونق و اشتغال بیش از پیش در این شرکت ها می گردد.     

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین ماشین آلات سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید