فروش دستگاه سورتینگ
خانه / سورتینگ مرکبات / قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم در تهران

قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم در تهران

دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم در بازار به دلیل قیمت های مناسب تری که دارد از خریداران زیادی برخوردار می باشد و این دستگاه دارای انواع برند و مدل است و سایزها و ابعاد مختلفی را به خود اختصاص داده و مشتری می تواند بسته به متراژ سالنی که در اختیار دارد سایز دلخواه را انتخاب کند و بسته به این موارد قیمت محصول نیز متفاوت می باشد.

قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم در تهران

تفاوت دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم با نو

تفاوت دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم با نو دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم ارزانتر بوده و برای کسانی که بودجه کمی برای خرید دارند بهترین گزینه است و قبل از خرید بهتر است مشتری از سالم بودن آن اطمینان حاصل نماید. دستگاه نو آن نیز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده در صورتی که نمونه نو این امکانات را ندارد.

برای خرید دستگاه سورتینگ نو و دست دوم باید به برند آن توجه نمود و نمونه ای معتبر و مطمئن را خریداری کرد و جنس قطعات و جنس بدنه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

دستگاه سورتینگ مرکبات برای جدا کردن انواع مرکبات استفاده شده و نمونه های درشت و کوچک آن را جدا سازی می کند.

از این دستگاه در کارخانجات بسته بندی مرکبات استفاده می شود که انواع مرکبات را در کیفیت های درجه یک و دو و سه دسته بندی نموده و هر کدام را نیز جداگانه بسته بندی می کند. این دستگاه در نمونه های نو و دست دوم دارای مدل ها و کیفیت های مختلفی است و قبل از خرید بهتر است به این مورد نیز توجه نمود.

فروش دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم

فروش دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم فروش انواع دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم در بازار به وفور انجام می شود این دستگاه ها از چند ماه تا چند سال کارکرده اند و ظرفیت های مختلفی دارند که بسته به نوع کارکردهای آنها و ظرفیت و امکاناتی که دارند در نرخ های مختلفی به فروش می رسند.

قیمت دستگاه سورتینگ در بازار نیز بسته به کیفیت و مدل های آن مختلف است چون برخی مدل ها از قطعات با کیفیت و درجه یک در تولید آنها استفاده شده و برخی دیگر نیز دارای امکانات پیشرفته ای بوده است و برخی مدل ها نیز کامپیوتری و تمام اتوماتیک بوده اند و نرخ های بیشتری دارند.

دستگاه سورتینگ دارای انواع برندهای ایرانی و خارجی است که نمونه های ایرانی باکیفیت و قیمت مناسب می باشد. این محصول بر اساس حجم یا اندازه، مرکبات را درجه بندی و جدا نموده و در نواره نقاله برای اینکه از آسیب های ناشی از سقوط و ضرب خوردگی جلوگیری شود ارتفاع آن را می توان تنظیم نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه سورتینگ مرکبات دست دوم بدون واسطه

فرآیند سورتینگ یک فرآیند بسیار متداول در حوزه انواع مختلف میوه و مرکبات است و این فرایند توسط دستگاه‌های بسیار پیشرفته صورت می‌گیرد و لذا همین موضوع سبب می‌شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال تلگرام