فروش دستگاه سورتینگ
خانه / دستگاه سورتینگ / قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج در بازار

قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج در بازار

دستگاه سورتینگ لیزری برنج محصولی است که از آن برای بسته بندی این محصول استفاده می شود. به کمک این دستگاه بسته بندی انواع برنج در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. قیمت این دستگاه ارزشمند و کاربردی به مدل و اندازه آن بستگی دارد. مدل های پیشرفته تر از قیمت متفاوت تری در مقایسه با دستگاه های دیگر برخوردار هستند.

قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج در بازار

عملکرد دستگاه سورتینگ لیزری برنج

عملکرد دستگاه سورتینگ لیزری برنج دستگاه های سورتینگ مدل های گوناگونی دارند که از جمله آنها می توان به انواع دستگاه سورتینگ لیزری اشاره کرد. این نوع دستگاه اغلب در خط تولید برنج مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های لیزری سورتینگ با استفاده از نیروی برق کار می کنند و ولتاژ مصرفی آن در حدود ۳۸۰ ولت می باشد. در داخل این دستگاه سنسور هایی نصب شده است که اواع برنج را در سریع ترین زمان ممکن پاک می کند.

این دستگاه بدون نیاز به کاربر فعالیت خود را انجام می دهد و درصد خطا در آن بسیار پایین می باشد. سنسور های تعبیه شده در آن بسیار دقیق عمل می کنند و مواد اضافی برنج را از برنج های با کیفیت جدا می نمایند. استفاده از این نوع دستگاه باعث شده تا برنج های تولید شده در کشور هیچ گونه ضایعاتی نداشته باشند.

مدل های گوناگون این مدل دستگاه را می توان با توجه به فاکتور های گوناگونی طبقه بندی کرد که از جمله این عوامل می توانیم به اندازه و عملکرد آن اشاره کنیم. این دستگاه ها به نوار های نقاله زنجیری مجهز هستند که می توانند حجم زیادی از برنج را در طول روز پاک و بسته بندی نمایند.

این نوار نقاله باعث انتقال انواع و اقسام برنج به قسمت بسته بندی خواهند شد. آلیاژ استفاده شده در دستگاه های سورتینگ لیزری بسیار مستحکم و ضد زنگ است که این امر به افزایش طول عمر آن کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ لیزری برنج

خرید مستقیم دستگاه سورتینگ لیزری برنج خرید و فروش دستگاه سورتینگ درجه یک لیزری در کشور به شیوه های گوناگونی انجام می شود که از این روش ها می توانیم به خرید مستقیم اشاره نماییم. خرید و سفارش مستقیم به این معنا است که افراد می توانند دستگاه های مورد نیاز خود را به قیمت تولید از شرکت های سازنده آن تهیه کنند.

این شیوه خرید باعث می شود تا صرفه مالی و اقتصادی بسیار زیادی برای استفاده کنندگان این کالا ایجاد شود. اگر شما نیز از خریداران این دستگاه هستید و می خواهید که مدل های گوناگون آن را به صورت مستقیم تهیه کنید بهتر است به این مرکز مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

عرضه دستگاه سورتینگ کیوی با بهترین کیفیت

در ایران، عرضه دستگاه سورتینگ کیوی با بهترین کیفیت صورت می گیرد. این وسایل کاربردی را امروزه می توانید از هر نقطه کشور به سادگی تهیه کنید. اما آیا از روش کارکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال تلگرام