فروش دستگاه سورتینگ
خانه / دستگاه سورتینگ سیب درختی / قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی | شرکت پخش انواع آن در بازار ایران

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی | شرکت پخش انواع آن در بازار ایران

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی بستگی به مدل و ظرفیت تولیدی دستگاه دارد. دستگاه های سورتینگ دارای قابلیت های مختلف می باشند و هر چه اجزای آن از دقت بیشتری برخوردار باشند، قیمت این تجهیزات نیز به همان نسبت افزایش می یابد. به عنوان مثال در این قطعات دوربین هایی کار گذاشته می شود که بتواند عمل جدا سازی را به خوبی انجام دهد. قدرت دوربین های نصب شده متفاوت است و برخی از آنها دارای توانایی دیدن و رصد ریزترین اجزای یک محصول را دارند. به این ترتیب برای برخی محصولات دارای کارآیی بیشتری می باشند. از این جهت خرید دستگاه سورتینگ باید متناسب با نوع محصول صورت گیرد.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب زمینی | شرکت پخش انواع آن در بازار ایران

مرکز تولید انواع دستگاه سورتینگ

مرکز تولید انواع دستگاه سورتینگانواع دستگاه سورتینگ همان طور که بیان شد، شامل طیفی از دستگاه ها و قطعات برای بخش های صنعتی و غیر صنعتی می باشند. به طور مثال نوع صنعتی آن در کارخانجات تولید کننده پیچ و مهره به کار می رود که تفکیک کننده انواع پیچ و مهره سالم از معیوب می باشد.
مرکز تولید این تجهیزات کارخانجات مختلفی هستند که با استفاده از اتصال و به کار گیری قطعات مختلف آنها را با ظرفیت های مختلف تولید می کنند. از انواع این دستگاه ها می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

تنوع محصولات تولیدی در بخش های مختلف موجب نیاز به انواع گوناگونی از این وسایل مانند موارد فوق شده است.

نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ

نحوه عملکرد دستگاه سورتینگدستگاه های سورتینگ از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که در مجموع و در ارتباط با یکدیگر کار تفکیک و جدا سازی اقلام مختلف را انجام می دهند. به طور مثال در بخش صنعتی و تولید انواع پیچ و مهره، ماشین آلات خط سورتینگ به جدا سازی انواع مهره، پیچ، واشر و خار می پردازند.
این تجهیزات از کابین های قرار گیری لوازم تشکیل شده اند و دارای دوربین و سیستم نور پردازی می باشند. نوار تسمه و دیسک دورانی از دیگر قطعات این وسایل است که چرخاننده و حرکت دهنده قطعات می باشند. از دیگر اجزای این ماشین آلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای دو یا سه کانال خروجی برای جدا سازی قطعات معیوب و سالم از یکدیگر
 • مجهز بودن به نرم افزار برای اجزای مختلف یا تغییر برنامه آنها
 • دارای مانیتور لمسی و رایانه

مجموعه اجزای فوق مانند یک سیستم عمل کرده و کارکرد و هدف نهایی یک دستگاه سورتینگ را برآورده می سازند.

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینیدستگاه سورت سیب زمینی به دو شکل تولید می شود. نوعی از آن تمام اتومات و نوعی دیگر نیمه اتومات می باشد. نحوه عملکرد هر کدام از این لوازم متفاوت است و به طور مسلم نوع تمام اتومات آن کارآیی و قابلیت های بیشتری با نوع نیمه اتومات آن دارد. به طور کلی نحوه عملکرد و مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی به طور کلی عبارت است از:

 • توسط شرکت های مختلف ساخته می شود و برند های مختلفی از آن در بازار موجود است.
 • ظرفیت تولیدی هر دستگاه متفاوت است و از این رو تعداد کانال های آن نیز می تواند از یک تا هفت کانال باشد.
 • نوار یا تسمه نقاله، دوربین، مانیتور و نرم افزار نصب شده در آن، دیسک و کابین قرار گیری محصول در آن

دستگاه های سورت سیب زمینی به دو شکل حجمی و وزنی هستند و نوعی وزنی آن قیمت بالاتری دارد و می توان سیب زمینی را به پنج سایز مختلف تقسیم بندی نماید. نوع حجمی این محصول علاوه بر سیب زمینی برای محصولات دیگری همچون کیوی، پرتغال، نارنگی و سایر مرکبات و میوه ها نیز قابل استفاده است.

لیست قیمت انواع دستگاه سورتینگ

لیست قیمت انواع دستگاه سورتینگدستگاه سورتینگ نیز مانند دیگر قطعات و دستگاه های صنعتی در انواع مختلف تولید می شود و بر همین اساس لیست قیمت آن نیز شامل قیمت های متنوعی از ارزان قیمت تا گران قیمت می باشد. آنچه تعیین کننده قیمت این کالا است تابعی از موارد مختلف است که بعضی از آنها عبارتند از:

 • نیمه یا تمام اتومات بودن آن
 • تعداد کانال های دستگاه
 • تعداد و قدرت دوربین های نصب شده 
 • نوع نرم افزار دستگاه
 • تعداد خرید
 • ظرفیت دستگاه در واحد ساعت
 • میزان برق مصرفی
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نرخ ارز برای اقلام خارجی

پارامتر های فوق همگی عواملی تاثیر گذار بر قیمت این اقلام صنعتی هستند. به طور مثال برخی شرکت ها و برند هایی که تولیدات خود را با مدت زمان گارانتی طولانی مدت به فروش می رسانند، معمولا قیمت تولیدات آنها از سایر محصولات مشابه بیشتر است.

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

شرکت پخش دستگاه سورتینگ در کشور

شرکت های پخش نوعی واسطه بین خریدار و
تولید کننده بوده که 
در یک کانال توزیع سه گروه فعال هستند که
عبارتند از:

 • تولید کننده که یک کشاورز، عمده فروش و صنعتگر می
  تواند باشد.
 • خریدار و مصرف کننده که اعضای موسسه یا دولت،
  خریداران تجاری و خانواده ها و افراد هستند.
 • واسطه های خاص مانند خرده فروشان و عمده
  فروشان 

گروه های فوق همه به نوعی در سیستم پخش دستگاه سورتینگ دخیل هستند. نقش یکی استفاده از دستگاه و نقش دیگری تولید و توزیع است. فروش ماشین سورتینگ توسط شرکت های پخش به صورت مستقیم ممکن است باشد یا به اشکال دیگری به شکل غیر مستقیم صورت گیرد.

برخی کانال های توزیع نیز از طریق سیستمی به نام پخش مویرگی موجب در دسترس قرار گذاشتن این کالا در اقصی نقاط کشور می شوند. به این ترتیب یک شبکه توزیع سازماندهی شده می تواند به هنگام دسترسی به چنین تجهیزاتی را ممکن سازد.

فروشنده دستگاه سورتیگ درجه یک

فروشنده دستگاه سورتیگ درجه یک

دستگاه سورتینگ در انواع مختلف و با طیف قیمتی گوناگون تولید می شود. این تجهیزات از جهات زیر با
هم تفاوت داشته که این تفاوت ها از سوی فروشندگان به خریداران توضیح داده می شود:

 • کارخانه
  و شرکت سازنده
 • تعداد
  کانال های خروجی
 • استفاده از مواد اولیه و قطعات با دوام و با کیفیت 
 • خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب
 • نوآوری و
  خلاقیت در فروش و تولید دستگاه هایی با قابلیت های بیشتر 
   همچون مصرف برق کمتر
 • رعایت
  حقوق مصرف کننده و احترام به نظرات او
 • رعایت استاندارد های تعیین شده از سوی موسسات استاندارد

فروشندگان می توانند با انتقال اطلاعات و مفید در مورد مشخصات و ویژگی های دستگاه سورتینگ باکیفیت به خرید ماشین سورتینگ توسط مشتریان کمک نمایند. از این رو مراجعه به فروشگاه ها و نمایندگی های فروش تولیدات برتر این حوزه می توان ضمن خرید دستگاهی مناسب اطلاعات مفید در مورد آن را نیز کسب نمود.

خریدار دستگاه سورتینگ ارزان قیمت

خریدار دستگاه سورتینگ ارزان قیمتاستفاده از مزایای دستگاه سورتینگ مهمترین دلیل خریداران برای خرید ماشین سورتینگ می باشد. به کارگیری چنین ماشین آلاتی دارای مزایای است که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • افزایش
  سرعت بسته بندی
   و تفکیک نظر اندازه و کیفیت و جدا نمودن اقلام با کیفیت و درجه یک
 • افزایش قیمت محصول و کالا در بازار
 • افزایش مشتری و بازار پسندی به ویژه در سطح بازار های
  بین المللی
 • ایجاد ارزش افزوده

خریداران دستگاه سورتینگ ارزان آن دسته از افرادی هستند که تولیدات و یا فعالیت صنعتی آنها محدود بوده و ظرفیت تولیدی آن ها خرید ماشین آلات گران قیمت را ایجاب نمی کند. بنابراین انواع ارزان قیمت این ماشین آلات برای آنها مناسب بوده و از هدر رفت پول و هزینه اضافی جلوگیری می نماید.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ صنعتی در تهران

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ صنعتی در تهرانشاید در نظر بسیاری از افراد دستگاه سورتینگ تنها برای محصولات کشاورزی مناسب باشد. اگر چه که این تجهیزات در تفکیک و بهینه سازی محصولات مختلف زراعی کاربرد بسیاری دارد، اما عملا این وسایل در بخش های دیگر همچون بخش های صنعتی و واحد های تولید کننده قطعات مختلف نیز دارای کاربرد وسیعی می باشد.
به طور مثال شرکت های تولید کننده تجهیزات و ابزار آلات مختلف مانند پیچ و مهره از خریداران این ماشین هستند و به کمک این لوازم می توانند فرایند تولید را در چرخه کارخانه با سرعت بیشتری به پیش ببرند.
بنابراین صاحبان این شرکت ها به نمایندگی های فروش به عنوان نوعی مرکز خرید مراجعه کرده و مدل های مختلف سورتر را مشاهده می کنند. واحد های صنعتی به دستگاه هایی متفاوت از مواد غذایی نیازمندند و برای قطعات ریز دستگاه هایی با دقت بالا مورد نیاز است. از این نمایندگی های فروش در تهران بهترین مرکز مراجعه و خرید ماشین سورتینگ می باشند.
علاوه بر این برای خرید سورتینگ میوه ارزان قیمت نیز نمایندگی های فروش می توانند راهنمائی ها و مشاوره های لازم را به مراجعه کنندگان ارائه نمایند.

خرید بدون واسطه دستگاه سورتینگ

خرید بدون واسطه دستگاه سورتینگیکی از روش های خرید از بازار دستگاه سورتینگ، خرید بدون واسطه آن است. خرید بدون واسطه نوعی خرید مستقیم از تولید کننده یا عمده فروش می تواند باشد. این متد فروش نوعی تکنیک است که از سوی برخی واحد های فروش دستگاه سورتینگ برای عرضه بیشتر به کار گرفته می شود.

در این روش به دلیل این که واسطه های فروش که ممکن است گروه های مختلف باشند وجود ندارند نوعی شیوه ارزان قیمت برای تهیه ماشین سورتر می باشد. انواع دستگاه سورتینگ سیار و عرضه سورتینگ غلطکی یا سورتینگ ضایعات حبوبات به این شیوه قابل خریداری است.
نکته مهم در این تکنیک آگاهی از مراکز فروشی است که به صورت مستقیم به فروش تولیدات خود می پردازند. به این ترتیب این روش برای فروشنده و خریدار دارای مزایای خواهد بود که برخی از آنها عبارتند از:

 • کاهش هزینه های انبار داری و نقل و انتقال برای فروشنده
 • کاهش قیمت نهایی کالا برای مصرف کننده
 • امکان فروش عمده محصول به صورت یک جا و در حجم زیاد
 • کاهش خطراتی همچون سرقت، انقضای محصول و از دست رفتن کیفیت اولیه کالا

به دلیل برخورداری از مزیت های ذکر شده بسیاری از تولید کنندگان در صورت امکان به این شیوه به فروش تولیدات خود می پردازند.

عرضه اینترنتی سورتینگ تمام استیل

عرضه اینترنتی سورتینگ تمام استیلفلز استنسل استیل یکی از بهترین فلزاتی است که برای ساخت بسیاری از وسایل و دستگاه های مختلف از قبیل دستگاه سورتینگ به کار می رود. کیفیت این فلز سبب شده است که بتواند عمر مفید بسیاری از ماشین آلاتی را که با استفاده از آن ساخته است افزایش دهد.

دستگاه سورتینگ تمام استیل یکی از بهترین گزینه ها از بین نمونه تولیدات مختلف سورتر می باشد. این اجناس را از طریق اینترنتی نیز می توان تهیه نمود. در این شیوه می توان اطلاعات زیر را از طریق وب سایت های معتبر به دست آورد:

 • قیمت سورتینگ حبوبات و سایر خشکبار، ارائه جدید ترین اطلاعات و اخبار این حوزه
 • معرفی پر فروش ترین دستگاه های سورتینگ و بهترین برند های بازار، آموزش نصب و راه اندازی دستگاه و تعمیرات
 • مشاوره آنلاین با واحد فروش سایت، امکان سفارش عمده و جزئی و ثبت سفارش آنلاین

با خرید اینترنتی ضمن بهره  گیری از مزایای فوق العاده آن می توان از هر نقطه و شهر و مکانی به خرید پرداخت و آن را در مکان مورد نظر تحویل گرفت.

سفارش عمده و جزئی دستگاه سورتینگ

سفارش عمده و جزئی دستگاه سورتینگدستگاه سورتینگ بنا به نیاز قابل سفارش به صورت عمده و کلی و جزئی می باشد. برخی واحد های تولیدی اعم از صنعتی و غیر صنعتی نیازمند تعداد کمی از این تجهیزات می باشند و بنابراین سفارش جزئی بهترین روش ممکن برای آنها می باشد.

سفارش عمده نیازمند طی پروسه پیچیده تری است که به دلیل حجم بالا و تعداد بالا از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. خرید عمده این اجناس توسط کارخانجات صنعتی بزرگ در شهرک های صنعتی که دارای تولیدات عظیم در یک عرصه هستند صورت می گیرد. در واقع این بخش ها به تعداد زیادی از این ماشین ها نیازمند می باشند.
معمولا سایت های اینترنتی امکان سفارش عمده و جزئی را برای کاربران سایت فراهم آورده اند. در هر صورت پیشنهاد می شود برای خرید یک دستگاه خوب و با کیفیت و متناسب با حوزه کاری خود مشورت با کارشناسان این حوزه فراموش نشود.

فروش عمده دستگاه سورتینگ سیب زمینی

فروش عمده دستگاه سورتینگ سیب زمینی

یکی از محصولات پر مصرف کشاورزی سیب زمینی است که تولید زیاد آن برای پاسخگویی به
تقاضای میزان مصرف بالای آن می باشد. چنین تجهیزاتی به روند تولید سرعت بخشیده و این محصول مهم را به موقع و با کیفیت
روانه بازار های فروش می سازند.

دستگاه های سورتینگ به صورت نیمه یا تمام اتوماتیک با انجام مراحل زیر کار
آماده سازی محصول را به اتمام رسانده و آن را آماده عرضه به بازار می نمایند
:

 • بارگیری سیب زمینی از محل تولید و شستشوی آن یا خاک گیری
 • خشک
  کردن، سورتینگ و درجه بندی
 • توزین و بسته بندی

به این ترتیب محصولی با کیفیت مختلف که هر کدام قیمت متفاوت دارد در بازار به فروش می رسد. فروش عمده این دستگاه در دو نوع وزنی و حجمی انجام می شود که هر کدام دقت متفاوتی دارند و باید متناسب با ظرفیت تولید انتخاب شوند.
عمده فروشان بازار در سطح وسیع به تجارت و معامله این قطعات پرداخته و اکثر خریداران برای تهیه دستگاه به آنها مراجعه می کنند. این فعالین تجاری ممکن است با برند خاص از سوی تولید کننده همراه باشد یا عمده فروش برند خود را بر آن محصول ثبت کرده و تولید کننده فقط نقش تولید کننده را داشته باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

3 دیدگاه

 1. Hi! I just would like to offer you a huge thumbs up for the great info you have got
  right here on this post. I will be coming back to your website
  for more soon.

  P.S. If you have a minute, would love your feedback on my
  new website re-design. You can find it by searching for “royal cbd” – no sweat if you
  can’t.

  Keep up the good work!

 2. Highly beneficial looking forth to coming back.

 3. I know this if off topiс bսt I’m lοoking іnto starting my
  own blog and was curіous what all is required to get setup?
  I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty ⲣenny?
  I’m not very web smart so Ι’m not 100% pоsitive.

  Any suggestіons or advicе would be greatly appreciated.

  Thanks

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال تلگرام