فروش دستگاه سورتینگ
خانه / سورتینگ حبوبات / قیمت خط تولید سورتینگ حبوبات

قیمت خط تولید سورتینگ حبوبات

سورتینگ حبوبات را می توانید از سایت های معتبر اینترنتی فعال در زمینه خط تولید این دستگاه ها تهیه نمایید. قیمت فروش محصولات در مراکز اینترنتی مناسب و ارزان است.

خط تولید سورتینگ حبوبات یکی از پرفروش ترین حوزه های تجاری در بین کارآفرینان و صاحبان شغل بسته بندی و سورتینگ کردن صادراتی، خانگی و صنعتی محصولات غذایی قرار گرفته است.

دستگاه سورتینگ حبوبات در بازار دارای انواع و اقسام مختلفی است زیرا تنوع در بازار عرضه حبوبات بسیار زیاد است.

در زمینه خرید دستگاه سورتینگ حبوبات در وهله اول باید انواع مختلف حبوبات را بشناسیم تا ببینیم تفاوت بین پاک کردن حبوبات با یکدیگر چگونه است.

انواع حبوبات

  • لوبیا
  • نخود
  • لپه
  • عدس
  • ماش

در بین انواع حبوبات ذکر شده در متن فوق ماش دارای کوچک ترین سایز و در مقابل لوبیا و نخود دارای درشت ترین سایز هستند، از این رو نمی توان از دستگاه های سورتینگ یکسانی برای این حبوبات استفاده کرد.

باید تمامی این محصولات در دستگاههای سورتینگ بوجاری مختلف به صورت جدا جدا، تفکیک شده تا سورت کامل آنها انجام شود.

خط تولید سورتینگ حبوبات

در کارخانجات امروزی خط تولید سورتینگ حبوبات، از نیروهای انسانی تنها در زمینه بازدید چشمی استفاده می شود و استفاده دستگاه ها در این خط تولید ها به نحوی مدرن و پیشرفته است که هیچ نیروی انسانی در آنها دخالت ندارد.

قیمت سورتینگ حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات به دو دسته تک کانال و دو کانال تقسیم‌بندی می‌شود.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ تک کانال نسبت به سورتینگ دو کانال ارزان تر بوده ولی نحو کارکرد آن نسبت به سورتینگ دو کانال کارایی کمتری داشته و از کیفیت کمتری برخوردار است.

خرید سورتینگ حبوبات

سورتینگ حبوبات

همانطور که می دانید از جمله خدماتی که بیشتر شرکت های تولیدی صنایع مختلف برای مشتریان خود در نظر می گیرند، ضمانت و گارانتی محصولات است.

قیمت دستگاه های مورد استفاده در خط سورتینگ حبوبات که با این خدمات ارائه می‌شوند، معمولاً در بازارها دارای ارزش بیشتری بوده و واقعاً استفاده از گارانتی و ضمانت این محصولات جوابگو بوده و مشتریان می‌توانند در مدت تعیین شده از طرف شرکت هر گونه نقص و مشکلی که برای دستگاه پیش آمد را بدون هیچ گونه هزینه رفع کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

سورتینگ بسته بندی حبوبات

عرضه سورتینگ بسته بندی حبوبات در بازار

سورتینگ بسته بندی حبوبات چند است؟ حبوبات انواع مختلفی دارند که از کیفیت های گوناگونی …

کانال تلگرام